"Misafirimiz Hafız Olsun"

"Misafirimiz Hafız Olsun"
Konya İl Müftülüğü "Misafirimiz Hafız Olsun" projesi kapsamında Fahrunnisa Kur’an Kursunda misafir edilen depremzede Hafız öğrencilere yönelik iftar ve hediye programı düzenlendi.Proje gönüllüsü annelerimizin hazırladığı...

Konya İl Müftülüğü "Misafirimiz Hafız Olsun" projesi kapsamında Fahrunnisa Kur’an Kursunda misafir edilen depremzede Hafız öğrencilere yönelik iftar ve hediye programı düzenlendi.

Proje gönüllüsü annelerimizin hazırladığı yemeklerle yapılan iftar programında Konya İl Müftü Yardımcısı Kuddusi Uysal misafirlere hitap etti.

Misafirimiz Hafız Olsun

Program, gönüllü annelerin çocuklara hediye ettikleri bayramlıklar ve Ramazan bayramında deprem bölgesindeki ailelerini ziyarete gidecek Hafız öğrencilerimizin ailelerine hazırlanan hediyelerin teslimiyle sona erdi.

Programa, Konya Protokolü Eşleri, Konya İl Müftü Yardımcısı Kuddusi Uysal, Konya İl Müftülüğü Uzman Vaizi Ümmü Taş ile Başvaiz Halide Kılıç, ADRM proje gönüllüsü anneler, kurs yöneticileri ve öğrenciler katıldı.

Misafirimiz Hafız Olsun

Konya İl Müftülüğü ‘Misafirimiz Hafız Olsun’ projesi kapsamında Yıldız Kur’an Kursunda misafir edilen depremzede Hafız öğrencilere hediye takdim programı düzenlendi.

İl Uzman Vaizi Ümmü Taş organizesinde gerçekleşen programa, Konya İl Müftüsü Prof. Dr. Ali Öge, Meram İlçe Müftüsü Zekeriya Koçak, kurs öğreticileri ve öğrenciler katıldı. Programda konuşan Öge, Hafızları Konya’da misafir etmekten ve eğitimlerine devam ettikleri için mutlu olduklarını ifade ederek Hafız olmanın güzelliklerinden bahsetti.

Program, Konya İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Merkezi yurt içi, yurt dışı tefsir hadis öğrencileri ve hayırseverlerin katkılarıyla hazırlanan bayramlık kıyafetlerin verilmesi, Ramazan bayramında deprem bölgesindeki ailelerini ziyarete gidecek Hafız öğrencilerimizin ailelerine hazırlanan hediyelerin teslimi ve bayram harçlığı hediyesi ile son buldu.