Oyuncu İbrahim Çelikkol herkesi üzmüştü! İyi haberi Kanal D duyurdu...

Oyuncu İbrahim Çelikkol herkesi üzmüştü! İyi haberi Kanal D duyurdu...
Bir süredir ekranlardan uzak olan İbrahim Çelikkol yeniden ekranlara dönüyor. Oyuncu Kanal D ekranlarında yayımlanacak diziyle el sıkıştı

Uzun bir süredir İbrahim Çelikkol ekranlardan uzaktı. En son Birce Akalay ile başrolü paylaştığı Kuş Uçuşu dizisinde yer alan İbrahim Çelikkol sonrasında başka bir projede yer almamıştı.

İBRAHİM ÇELİKKOL'DAN İYİ HABER GELDİ

En çok teklif alan oyuncuların başında gelen İbrahim Çelikkol’un yeni adresi uzun bir süredir merak konusuydu. Yakışıklı oyuncu yeni dizisiyle setlere dönüyor.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; İbrahim Çelikkol her sezon olduğu gibi yine çok sayıda teklif alan ünlü aktörlerin başında yer aldı. Çelikkol kararını verdi ve Kanal D’yle el sıkıştı. Yakışıklı oyuncu kanalın şubat ayında seyirciyle buluşturması planladığı Till Death (Ölene Kadar) dizisiyle imza aşamasına geldi.

D Media imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli oturacak. Henüz partneri belli olmayan İbrahim Çelikkol eğer her şey yolunda giderse dizide Hakan karakterine hayat verecek

KUŞ UÇUŞU DİZİSİNİN YENİ SEZONUNDA DA İBRAHİM ÇELİKKOL VAR

Öte yandan İbrahim Çelikkol'un Kuş Uçuşu dizisinden ayrıldığı öne sürülmüştü. Bu iddia da doğru çıkmadı. Yakışıklı oyuncu dizinin yeni sezonunda da olacak.