Oyuncularımın hepsiyle gurur duyuyorum”

Oyuncularımın hepsiyle gurur duyuyorum”
Sarayönüspor Teknik Direktörü Bahri Karlı, play-off maçı sonrasında açıklamalarda bulundu.Karlı, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:“En ufak bir hatanın telafisinin olmadığı Play-Off müsabakalarında, maalesef uzatma...

Sarayönüspor Teknik Direktörü Bahri Karlı, play-off maçı sonrasında açıklamalarda bulundu.

Karlı, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“En ufak bir hatanın telafisinin olmadığı Play-Off müsabakalarında, maalesef uzatma dakikalarında yediğimiz golle sahadan mağlup ayrılıyoruz. Maçın hakeminin rakip takımdan en az iki futbolcuyu kırmızı kartla ihraç etmesi gerekirken, hiçbir suçumuz olmadığı halde bizi oyundan atması niyetinin göstergesidir. Bugüne kadar 5 kuruş ücret talep etmeden, bizi bu noktaya kadar getiren, sahada varını yoğunu ortaya koyan futbolcularımızın hepsi ile ayrı ayrı gurur duyuyorum.

Şampiyon olarak tamamladığımız ligi maalesef play-offlarda 90+6. Dakika da yediğimiz gol ile Süper Amatör Kümeye yükselerek taçlandıramadık. Hiçbir menfaat beklemeden Sarayönü çocuklarının neler başarabileceğini gösteren kocaman Sarayönüspor ailesine bu muhteşem sezon için teşekkür ediyorum. Bizleri sezon boyunca yalnız bırakmayan taraftarlarımıza, yönetimimize ve futbolcularımıza teşekkür ediyorum. Başımız önde değil çok şükür.”