Peyzaj çalışmaları tamamlandı

Peyzaj çalışmaları tamamlandı
Sarayönü Belediyesi, Tahir Çelik ve Nezir Büyükcengiz caddelerinde sıcak asfalt çalışmalarının ardından peyzaj çalışmalarını da tamamladı.Sarayönü Belediyesi Park ve Bahçeler Birimi ekipleri, asfalt çalışmaları tamamlanan...

Sarayönü Belediyesi, Tahir Çelik ve Nezir Büyükcengiz caddelerinde sıcak asfalt çalışmalarının ardından peyzaj çalışmalarını da tamamladı.

Sarayönü Belediyesi Park ve Bahçeler Birimi ekipleri, asfalt çalışmaları tamamlanan Tahir Çelik ve Nezir Büyükcengiz caddelerinde yaklaşık 3 haftadır sürdürdüğü peyzaj çalışmalarını tamamladı. Peyzaj çalışmalarının da tamamlanması ile birlikte Sarayönü’ne, modern bir cadde kazandırılmış oldu.

Peyzaj çalışmalarının geçtiğimiz hafta itibari tamamlandığını belirten Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak ‘‘İlçemizin yoğun olarak kullanılan Tahir Çelik ve Nezir Büyükcengiz caddelerinde köklü değişimlerle bir çalışma gerçekleştirdik. Asfalt çalışmalarını tamamladığımız, alt yapıdan üst yapıya yenilediğimiz caddelerimizin orta refüjünü polyanna gül, lavanta, spiral leylandi süs bitkileri ile dolamit ve ponza taşları ile süsledik. İlçemizi güzelleştirmeye devam edeceğiz.” dedi.