Saadet Partisi kurmaylarından Sarayönü’ne ziyaret

Saadet Partisi kurmaylarından Sarayönü’ne ziyaret
Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Mehmet Karaman, İl Yönetim Kurulu Üyesi Abdülkadir Çelebi ve beraberinde ki kurmaylar Cuma günü Sarayönü’ne gelerek sivil toplum kuruluşu yöneticilerini ziyaret etti.Mehmet Karaman...

Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Mehmet Karaman, İl Yönetim Kurulu Üyesi Abdülkadir Çelebi ve beraberinde ki kurmaylar Cuma günü Sarayönü’ne gelerek sivil toplum kuruluşu yöneticilerini ziyaret etti.

Mehmet Karaman ve Abdülkadir Çelebi’ye ziyaretlerinde Saadet Partisi Sarayönü İlçe Teşkilat Başkanı Ziya Tokgöz’de eşlik etti. Karaman ve beraberinde ki kurmayların ilk durağı Sarayönü Esnaf ve Sanatkarlar Odası oldu.

Burada Başkan Hasan Koçaş’la görüşün Saadet Partililer, Başkan Koçaş’tan esnafın ekonomik durumu ve sıkıntıları ile ilgili bilgi aldıktan sonra Sarayönü Muhtarlar Derneği Başkanı Serkan Karaarslan’a uğradı.

Başkan Karaarslan’a taziyelerini ileten kurmaylar, Türk Kızılayı Sarayönü temsilcisi Halil İbrahim Turan’ı ziyaret ettikten sonra Sarayönü Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifinin çiçeği burnunda başkanı Emrullah Yalçın’ın makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Sarayönü ziyaretlerinde 2023 seçimlerinin ülkemiz adına oldukça kritik bir seçim olduğunu belirten Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Mehmet Karaman “Saadet Partisi kuruluşundan bugüne kadar birçok kez isim değiştirmiş olmasına rağmen ülkemizin ve vatandaşlarımızın menfaatleri için geçmişte de değişik koalisyonlar içerisinde yer alarak hükümetlere destek vermiş ve hükümet kurmuş bir partidir.  Saadet partisi 50 yıllık geçmişi ile her zaman masada olmuştur ve olmaya devam edecektir. Bugun kurulan 6’lı masa ittifakını ülkemizin geleceği için oldukça önemsiyoruz.

Millet olarak hep birlikte yeniden adaleti, eğitimi ve huzur ortamını beraber inşa edeceğimizden eminiz.  Ekonomiden sağlığa, tarımdan dış ticarete kadar iflas etmiş politikalardan kurtulup, insanca yaşayabilmemiz için 6 siyasi parti bir araya gelmiştir. Alnımızın akı ile 2023 seçimlerinden ayrılacağız. Umarım vatanımıza, milletimize hayırlı uğurlu olur” şeklinde konuştu