Tarım Fuarı kapılarını açıyor

Tarım Fuarı kapılarını açıyor
Konya 19. Uluslararası Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojiler Fuar’ı 14 Mart’ta  (Bugün) açılıyor. Fuara geçmiş yıllarda da ilçemizi temsil eden tek firma olan Helvacılar Tarım da katılacak. (adsbygoogle...

Konya 19. Uluslararası Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojiler Fuar’ı 14 Mart’ta  (Bugün) açılıyor. Fuara geçmiş yıllarda da ilçemizi temsil eden tek firma olan Helvacılar Tarım da katılacak.

18 Mart 2023 tarihine kadar açık kalacak Tarım Fuarı’na Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinden yerli ve yabancı ziyaretçiler ve firmalar da katılacak. Fuara bu yıl yoğun bir katılım bekleniyor

Konya 19. Uluslararası Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojiler Fuar’ı 14 Mart’ta kapılarını açılıyor.  Fuara geçmiş yıllarda da ilçemizi temsil eden tek firma olan Helvacılar Tarım da katılacak.

KTO - Konya TÜYAP Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Tarım Fuarı’nda rekor bir katılım bekleniyor.

18 Mart 2023 tarihine kadar açık kalacak Tarım Fuarı’na Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinden yerli ve yabancı ziyaretçiler ve firmalar da katılacak. 5 gün boyunca açık kalacak Konya Tarım Fuarı Avrupa’nın da en önemli fuarlarından biri haline geldi.

FİRMALAR YENİ ÜRÜNLERİNİ TANITACAK

Konya Tarım Fuarı’nda yerli ve yabancı firmalar yeni ürünlerini de tanıtma fırsatı bulacak. Türkiye’nin en önemli tarım makineleri üreticilerinin bulunduğu Konya’da firmalar Tarım Fuarı’nı en iyi şekilde değerlendirerek, ürünlerini çiftçilere tanıtma imkânı da bulacak. Konyalı tarım firmaları 14 Mart’ta açılacak olan Tarım Fuarı için tüm hazırlıklarını tamamladı. Tarım Fuarı’na yurtdışından Almanya, ABD, Avusturya, Avustralya, Azerbaycan, Belçika, Rusya, Çin, Finlandiya, Fransa, Güney Kore, Hindistan, Hollanda, İtalya, İran, İspanya, Japonya, Polonya, Slovenya, Tayvan, Yeni Zelanda gibi ülkeler firmalar ve temsilcilerin de katılması bekleniyor. Fuara bu yıl 300 bine yakın ziyaretçi bekleniyor.

Helvacılar ilçemizi temsil ediyor

Sarayönü'nde ürettikleri patentli tarım aletleri ile dünyaya açılan Helvacılar Tarım, Türkiye’nin en büyük tarım fuarı olan Konya 18. Uluslararası Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı'nda ürünlerini tanıtacak. İç pazara sunduğu ürünlerin yanı sıra 2018 yılında ihracata da başlayan Helvacılar Tarım ilçemizi temsil edecek.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da fuarda ilçemizi Helvacılar Tarım temsil edecek. Tarım aletleri üreten Helvacılar Tarım, ürünlerini 3. salonda yer alan standında ziyaretçileri ile buluşturacak. Konya Tarım Fuarı, 14 - 18 Mart 2022 tarihleri arasında 09.30 - 18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Çiftçilerimizi misafir etmek isteriz

Sürekli gelişim odaklı bir vizyonları olduğunu anlatan Hasan Helvacılar, “Tarım fuarı sayesinde Türkiye’deki farklı bölgelere ve yurtdışına açıldık. Vizyonumuz ve misyonumuz da büyük değişiklikler yaşandı. Birçok firma ile dostluk kurduk. Ürünlerimiz tüm yurtta büyük ilgi görüyor. Bizim hedefimiz kurumsallığını kanıtlamış bayilerle anlaşarak toplu üretimler yapmak. Tüm çiftçilerimizi fuara katılmaya ve standımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz.” dedi.