Tarım Kredi'de indirim süresi uzatıldı

Tarım Kredi'de indirim süresi uzatıldı
Konya genelinde çok sayıda şubesi olan Tarım Kredi'de süre uzatıldı.Konya Türkiye genelinde vatandaş daha ucuza alışveriş yapabilsin diye kurulan Tarım Kredi Marketleriyle ilgili önemli bir karar alındı. Tarım Kredi Konya şubelerini...

Konya genelinde çok sayıda şubesi olan Tarım Kredi'de süre uzatıldı.

Konya Türkiye genelinde vatandaş daha ucuza alışveriş yapabilsin diye kurulan Tarım Kredi Marketleriyle ilgili önemli bir karar alındı. Tarım Kredi Konya şubelerini de kapsayan karara vatandaş sevindi.

Türkiye'de durmayan enflasyon neticesinde gıda fiyatları başta olmak üzere a'dan z'ye her ürünün fiyatı uçtu. Durum böyle olunca vatandaş geçim sıkıntısı yaşamaya başladı.

Vatandaşın bütçesini rahatlatmak maksadıyla Tarım Kredi Marketleri kuruldu. Kısa sürede Tarım Kredi'nin Konya ve Türkiye genelinde yüzlerce şubesi açıldı. Sürekli indirim kampanyası düzenleyen Tarım Kredi'ye vatandaşın da ilgisi yoğun.

15 günde bir kez duyurulan kampanyaları herkes yakından takip ediyor. Bu yıl Ramazan ayının başında ise Tarım Kredi temel gıda ve temizlik ürünlerinde 900 ürünü kapsayan indirimi başlatmıştı.

Sabit fiyat kampanyasına Konyalılar da yoğun ilgi gösterdi. Bu ilginin yoğun olmasından dolayı Tarım Kredi Yönetimi yeni bir karar aldı. Tarım Kredi'deki sabit fiyat kampanyası 1 ay daha uzatıldı. Vatandaş Mayıs ayı boyunca da uygun fiyata alışveriş yapabilecek.