Tarkan herkesi tedirgin etti. Hastalığını açıklayan Tarkan ilk kez itiraf etti

Tarkan herkesi tedirgin etti. Hastalığını açıklayan Tarkan ilk kez itiraf etti
Şarkıcı Tarkan'dan hastalık açıklaması. Tarkan hastalığını ilk kez açıkladı. Peki ama Tarkan'ın hastalığı nedir?

Tarkan gençlerin en çok takip ettiği şarkıcılar arasında yer alıyor. Birçok kişi Tarkan'ın ilerleyen yaşına rağmen nasıl genç kaldığını merak ediyor.

Kusursuz olarak gördüğümüz Tarkan'ın aslında bir hastalığı varmış.

TARKAN KENDİ HASTALIĞINI AÇIKLADI

Cumhuriyet.com.tr'deki habere göre; Şarkıcı Tarkan hastalığıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Peki Tarkan'ın hastalığı ne?

3.jpg

Yoğun konser programına Kazakistan’da sahne alarak devam eden Tarkan, 17 Kasım Cuma günü izleyicileriyle buluştu. Tarkan, prova yaparken çekilen görüntülerini sosyal medya hesabından yayınladı.

"AH BENİM ŞU SİMETRİ TAKINTIM..."

Sahnede yere çöktüğü anları paylaşan Tarkan, gözüne takılan hoparlörün duruşunu düzelttiği anları takıntısını açıklayarak paylaştı. Tarkan, yayınladığı hikayesinin altına şu notu düştü: "Ah benim şu simetri takıntım." Bu notla birlikte şarkıcının simetri hastası olduğu öğrenildi.

SİMETRİ TAKINTISI NEDİR?

Simetri takıntısı, bir kişinin düzen ve dengeye olan aşırı düşkünlüğüdür. Simetri takıntısı olan kişiler, her şeyin simetrik olmasını ister ve düzensizlikten rahatsızlık duyarlar. Bu takıntı, yaşamın farklı alanlarında ortaya çıkabilir. Örneğin, bir kişi evindeki eşyaların simetrik bir şekilde yerleştirilmesine özen gösterebilir veya yazdığı metinlerde kelimelerin simetrik bir düzende olmasını isteyebilir. Simetri takıntısı genellikle obsesif-kompulsif bozukluğun bir belirtisi olarak kabul edilir ve kişinin günlük yaşamını etkileyebilir.