Taş-bordür döşeme çalışmaları devam ediyor

Taş-bordür döşeme çalışmaları devam ediyor
Sarayönü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, havaların ısınması ile başlattığı kilitli parke taş döşeme çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor.Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak, Ladik Mahallesinde devam...

Sarayönü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, havaların ısınması ile başlattığı kilitli parke taş döşeme çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak, Ladik Mahallesinde devam eden yol çalışmalarını yerinde inceledi.

Altyapı ve üstyapı çalışmalarına hız veren Sarayönü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kentin farklı mahallelerinde kilitli parke taşı döşeme ve kaldırım yenileme çalışmalarına devam ediyor.

Ekipler Belh caddesinde ve Ladik Mahallesinde bozulan yollarda kısa süre önce başladıkları düzenleme, kilitli parke taşı döşeme ve kaldırım yenileme çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak, yıpranmış ve bozulmuş yolları yenileme sözü verdiklerinin altını çizerek “Ekiplerimiz Ladik Mahallesinde ve ilçemiz Belh caddesinde geçtiğimiz günlerde başlanan çalışmalarını sürdürmekte.

Yıpranmış ve altyapısı bozulmuş olan yollarımızı hızlı bir şekilde yenileyeceğimizin sözünü vermiştik. Havaların ısınması ile birlikte çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

Hizmet Belediyeciliği anlayışı ile çıkmış olduğumuz bu yolda vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için yoğun çaba sarf ediyoruz

Sarayönü Belediyesi olarak ilçemizi yaşanabilir ve güzel bir kent haline dönüştürmek temel hedefimiz. Tüm ekiplerimize kolaylıklar diliyorum.” şeklinde konuştu.