Tavlan'ın fotoğrafı birinci oldu

Tavlan'ın fotoğrafı birinci oldu
Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları nın sosyal medya üzerinden düzenlediği “Konya da Kar” konulu fotoğraf yarışmasında dereceye girenler belli oldu. Yarışmanın halk oylamasında Başhüyük mahallesinden...

Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları nın sosyal medya üzerinden düzenlediği “Konya da Kar” konulu fotoğraf yarışmasında dereceye girenler belli oldu. Yarışmanın halk oylamasında Başhüyük mahallesinden Fatih Tavlan'ın fotoğrafı birinci oldu.

Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK) tarafından sosyal medya üzerinden yapılan “Konya da Kar” konulu fotoğraf yarışması sonuçlandı. Konya ya uzun yıllar sonra bu kadar bol ve bereketli yağan kar yağışı Konya nın doğal güzelliğine güzellik katarken, KOMEK in bu güzellikleri kalıcı hale getirmek için düzenlediği “Konya da Kar” fotoğraf yarışmasına ilgi yoğun oldu.

KOMEK in facebook sayfası üzerinden takipçilerin paylaştığı 412 fotoğraf arasında, Büyükşehir Belediyesi nde yapılan jüri değerlendirmesinde dereceye giren 3 eser ile gösterime layık görülen fotoğraflar belirlendi. Yarışma, 45 fotoğraftan oluşan albümle kalıcı hale getirilecek.

Yarışmanın halk oylamasında Fatih Tavlan birinci olurken, jürinin yaptığı değerlendirmede Tahir Cevcek ve Burcu Başaran ödüle layık gürüldü.

Gösterime layık görülen eserler hakkında detaylı bilgiye www.komek.org.tr adresinden ulaşılabilir.