Terbiyesizlik onların geleneği

Terbiyesizlik onların geleneği
Terbiye sınırlarını bir türlü koruyamayan Akşehirspor taraftarları, yine Sarayönü Belediyespor a karşı elinden gelen her türlü çirkinliği yaptı. Karşılaşma başından itibaren ağza alınmayacak küfürler savuran Akşehirli...

Terbiye sınırlarını bir türlü koruyamayan Akşehirspor taraftarları, yine Sarayönü Belediyespor a karşı elinden gelen her türlü çirkinliği yaptı. Karşılaşma başından itibaren ağza alınmayacak küfürler savuran Akşehirli taraftarlar karşısında sinirlerin gerilmesine neden oldu.

Sarayönü Belediyespor Teknik Direktörü Niyazi Kart ve oyuncuların şahsına iğrenç hakaretler eden, Akşehir taraftarları, tüm iğrençliklerini bir kez daha ortaya serdi. Daha önceki bir çok karşılaşmada da aynı iğrençliklere ve taşkınlıklara imza atan Akşehirspor taraftarları, terbiyesizliği gelenek haline getirdi. Sarayönülü taraftarlara da sürekli küfürler yağdıran Akşehirlilere karşılaşma içerisinde herhangi bir yaptırım uygulanmazken, gözlemcinin raporu doğrultusunda kulübe para cezası kesilmesi bekleniyor.