TOKİ yüzde 25 indirim kampanyası

TOKİ yüzde 25 indirim kampanyası
TOKİ'den daire alanlara indirim müjdesi geldi. Peşin ödeme yaparak borcunu kapatanlara yüzde 25 indirim yapılacak.Kampanyadan yararlanmak isteyenler için bazı şartlar bulunuyor. İlk olarak, borcun tamamını peşin olarak kapatan alıcılar...

TOKİ'den daire alanlara indirim müjdesi geldi. Peşin ödeme yaparak borcunu kapatanlara yüzde 25 indirim yapılacak.

Kampanyadan yararlanmak isteyenler için bazı şartlar bulunuyor. İlk olarak, borcun tamamını peşin olarak kapatan alıcılar yüzde 25 oranında indirimden faydalanabilecekler. Borcun tamamını kapatamayacak olanlar ise borç bakiyesinin yüzde 25'inden az olmamak şartıyla yaptıkları ödemeye yüzde 25 indirim kampanyasından kısmi olarak yararlanabilecekler.

Borçlarını kapatmak isteyen alıcılar, öncelikle borç kapatmanın yapıldığı aya ait taksit ödemelerini yapmış olmalılar. Ayrıca geriye dönük taksit ve emlak vergisi borcu bulunmamalıdır. Kampanya dahilindeki konut ve iş yeri alıcıları, borç bakiyelerini kapatmak için konut kredisi kullanabilecekler. Kampanya 21 Eylül'de başlayacak ve 19 Ekim'de sona erecektir.

Kampanya tarihinden sonra borç kapatma veya kısmi ödeme yapanlar, yüzde 25 indirimden yararlanamayacaklardır. Ayrıca kalan taksit sayısı 12'den az olan alıcılar da bu indirim kampanyasından faydalanamayacaklar.

HABER MERKEZİ