Tolgahan Yiğit yeni işine başladı

Tolgahan Yiğit yeni işine başladı
Sarayönü Ziraat Odasında yaklaşık olarak 18 yıl görev yaptıktan sonra, geçtiğimiz günlerde kendi isteği ile görevinden ayrılan Tolgahan Yiğit, ara vermeden yeni işinin startını verdi. “Başkan” lakaplı Tolgahan Yiğit...

Sarayönü Ziraat Odasında yaklaşık olarak 18 yıl görev yaptıktan sonra, geçtiğimiz günlerde kendi isteği ile görevinden ayrılan Tolgahan Yiğit, ara vermeden yeni işinin startını verdi. “Başkan” lakaplı Tolgahan Yiğit ana mesleği olan pazarcılığa geri döndü.

Cuma günleri kurulan Halk Pazarında ilk tezgahını açarak “Bismillah” diyerek işine başlayan Tolgahan Yiğit’in ilk ziyaretçisi Sarayönü Ziraat Odası Başkanı Engin Çelik oldu. Başkan Çelik alışverişini yaptıktan sonra “Kardeşim, mesai arkadaşım Tolgahan Yiğit’e yeni işinde başarılara diliyorum. Bol ve bereketli müşterileri olur İnşallah. Rabbim girmiş olduğu bu yolda onu utandırmasın” şeklinde konuştu.

Cuma günü halk pazarında diğer günler yalçın Caddesinde müşterilerine hizmet vermeye başlayan Yiğit’in ilk iş günleri oldukça yoğun ve bereketli oldu. Tolgahan Yiğit’i ilk iş gününde mesai arkadaşları yalnız bırakmadı. İzin gününde Tolgahan Yiğit’i ziyaret eden Sarayönü Ziraat Odası Genel Sekreteri Bahri Karlı, müşteri yoğunluğunda Yiğit’e gün boyunca yardım ederken, Yiğit’in mesai arkadaşları Nezir Ural ve Ziya Kınacı’da, Tolgahan Yiğit’i yalnız bırakmadı.

Sarayönü Manşet Gazetesi olarak Tolgahan Yiğit’e yeni işinde başarılar ve bol kazanç dileriz