Torku Ailesinin yeni üyesi: Mini Sucuk

Torku Ailesinin yeni üyesi: Mini Sucuk
Tohumundan sofraya kadar tüm ürünlerini Türk çiftçisinin emeğini değerlendirerek üreten Torku, ürün çeşitliliğini hızla arttırmaya devam ederek  pratik ürünler ailesine yeni bir ürün daha ekledi. Küçük porsiyon...

Tohumundan sofraya kadar tüm ürünlerini Türk çiftçisinin emeğini değerlendirerek üreten Torku, ürün çeşitliliğini hızla arttırmaya devam ederek  pratik ürünler ailesine yeni bir ürün daha ekledi. Küçük porsiyon tercih edenlerin vazgeçemeyeceği “Torku Mini  Sucuk” bir pakette 1 adet 75g yarım kangal sucuk içeriyor.

 

Tek kampüste dünyanın en büyük Et-Süt Entegre Tesisi olan Panagro da ultra hijyenik bir ortamda ve son teknolojiyle donanımlı fabrikada  üretim gerçekleştiren Torku, ürün çeşitliliğini hızla arttırmaya devam ediyor. Torku, pratik ürünler ailesine yeni eklediği  mini sucuğu tüketicilerinin beğenisine sunuyor. Uygun fiyatı ile Torku Mini Sucuk bir kerede  bitirmek isteyenler için küçük porsiyonda raflarda yerini alıyor.

Tüm Torku sucukları gibi %100 dana etinden ve helal sertifikalı Torku etlerinden üretilen yeni Torku Mini Sucuk, tek seferde tüketildiğinden , saklama  ve bozulma derdini ortadan kaldırıyor. Tüketicilerin  kahvaltı, öğlen ve ara öğünleri için Torku  Mini Sucuk sağlıklı, lezzetli ve  pratik bir çözüm sunuyor.