TÜRSAB Konya, turizmcileri iftarda buluşturdu

TÜRSAB Konya, turizmcileri iftarda buluşturdu
Konyalı turizmciler, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği(TÜRSAB) Konya Bölge Temsil Kurulu tarafından geleneksel olarak düzenlenen iftarda bir araya geldi. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});]]>Dedeman otelde düzenlenen...

Konyalı turizmciler, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği(TÜRSAB) Konya Bölge Temsil Kurulu tarafından geleneksel olarak düzenlenen iftarda bir araya geldi.

TÜRSAB Konya, turizmcileri iftarda buluşturdu

Dedeman otelde düzenlenen iftara, DHMİ Konya Havalimanı Müdürü Abubekir Özcan, THY Satış Müdürü Ali Ensar Kılıçoğlu, Konya Büyükşehir Turizm Şube Müdürü Coşkun Bilgi, Skal Konya Derneği Recep İşleyici, Necmettin Erbakan Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Hocaları, Selçuk Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı, Dekan Yardımcısı ve Hocaları, Selçuk Üniversitesi Sivil Havacılık Yüksekokulu Müdürü, Borsa İst. Gazi Mustafa Kemal M.T.A.L. Okul Müdürü ve Müdür Yardımcısı, Konya Turist Rehberleri ve Turizm Derneği Yunus GÜNEŞ, Konya Karaman Otelciler Birliği Murat PEKSOMLU, Özkaymak Konya Otel, Gherdan Gold Otel, Spark Hotel &Residence Konya, Grand Karaman Otel, Dedeman Konya Hotel &ConventionCenter,Grand Millennium Konya ve Konya ve Karaman bölgesi seyahat Acentaları katıldı.

TÜRSAB Konya, turizmcileri iftarda buluşturdu

İftar Buluşması geleneksel hale getirdik

İftarda konuşan TÜRSAB Konya B.T.K. Başkanı Özdal Karahan, “Geleneksel hale getirdiğimiz Konya TÜRSAB B.T.K.’nın iftar yemeğinde seyahat Acentaları olmak üzere, diğer turizmle ilgili olan sektörlerdeki turizmcileri de davet ettik. Birlikte iftar yaparak, bir araya gelmek istedik. İftar programımızda turizm ve seyahat acentelerimizle birlikte, şehrimizdeki otellerimizin genel müdürleri, üniversitelerimizden, Konya Büyükşehir Belediyemizin daire müdürü ve turizm sektörünün diğer bileşenleri buradalar. İftar programımıza katıldığınız için sizlere teşekkür ediyoruz. Turizm paydaşlarımızın bir araya geldiği bu tür etkinlikler bizleri hep sevindirmiştir. Bu tür programlar düzenlemeye devam edeceğiz. Ramazan ayının ülkemizi ve İslam dünyasına hayırlar getirmesini dilerken, bu ayın maneviyatıyla birlik ve beraberliğimizin güçlenmesini diliyorum” dedi.