UYANMA ZAMANI (2)

  13 Şub 2018

Müslümanların zulme uğrayışını Hıristiyan alemi sessizlik içinde seyrederken bunların her sessiz kalışlarında ABD daha çok akıl tutulmasına, daha çok merhametsizleşmesine vesile olmaktaydı.
Aslında dünya milletleri Vietnam savaşında uyanmaları gerekirken onlarda gafletin, uykusunda uyuya kalmışlardı.
Hani bizde bir söz vardır.
Alışmış kudurmuştan beter diye.
Tıpkısını dünyamız yaşamakta. Çünkü siyonizimin içindeki inançsız bilim adamları öfkelerini insanlık aleminden almanın her türlü amacını taşımaktalar.
İster Müslüman olsun, ister Hıristiyan olsun imanın varlığı ve ışı doğrultusunda ilme ulaşırlır ilim kapısından geçtikten sonra bilimle buluşurlar.
Bu buluşmayı sağlamayanlar nihayetinde aklı, fikri, vicdanı yitirirler.
ABD zaman, zaman aklını yitiren yöneticilerin elinde gücünü yitirmeye başlamaktadır.
Öncekilere girerek yazıyı uzatmak istemiyorum bu son dalga var ya öncekilerini unutturup bu gelen bir dedirtmekte.
Bazen aşırı zenginlik insanda akıl yitikliği meydana getirir, fakat paranın renklendirdiğinden dolayı çoğu kimse onun farkında olamazlar. İşte onlardan biride ABD’ye başkan seçilen Turp da görülebilinir.
Adam zengin diye ABD gibi bir ülkenin başına seçilen bu zat önceki akıl yitiklerini misliyle aratmaya başladı. Dünyaya hükmeden bu ülke jandarmayım derken anormalleşen bir konuma geldi. Silah, güç, para, kültür, sanayi, teknoloji, derken bir anda 1968 yılından itibaren uluslararası din tahakkümü üzerinde komisyon kurarak milletlerin dinleri üzerinde siyasal ve sosyal projeler üretmeye başladı.
Bunun belirgin örneği BOP eş başkanlığı idi. Dünyada en çok kitleleri elde tutan İslam dini ve Hıristiyanlık dinlerine mensup ülkelerin devlet başkanlarından eş başkanlar seçerek dünyanın dengelerinin bakışlarını o istikamete yönlendirirken diğer taraftan ise mazlum halkların arkasından dolaşarak istila ve istifadesini geçekleştiriyordu.
Avrupa’yı ve Vatikan’ı ise İslam coğrafyasındaki haçlı idealleriyle kazanmaya çalışıyordu.
Türkiye ise bin yıllık bir hesabın görülmesinin baş listesinde yer almaktaydı. Lakin Türkiye’yi uyandırmadan ilk önce etrafını çevirerek hedefe ulaşmak üzere planlar yapılmıştı.
İşte sıfır sorun diye sunulan arkasından koşarak gelen felaketin bir adresinin de Türkiye’mizin olduğunu kavramayan akademik bazı cahiller davullu zurnalı bu ateşe İslam ülkelerinin yanında bizim de sürüklendiğimizin farkında değiller miydi acaba?
Hadi Afganistan’da uyanmadınız, bari Irak’ta uyanaydınız, Allahtan meclisten ABD’nin çıkarları geri tepti.
Bu kez işi ABD, PKK ile devam dönekliliğine yönelir. Türkiye’mizi bununla oyalarken diğer taraftan ise Tunus’tu, Libya’ydı, Mısır’dı derken adına Arap baharı konulurken Suriye’de patlatılacak bombaların devreye sokuldu. Satılmış bir adamda orda buldular. PKK bağlantılı PYD kurduruldu, yetmedi El kaide bağlantılı İŞİD onun halkası DEAŞ kurularak Suriye’yi de parçaladılar.
Türkiye’de ise FETO ile ordunun iç donanımı boşaltılıyordu, ordumuzun en namahrem kozmik odasına kadar giriliyordu 17/25 Aralık bir hareketin ön provasıydı.
Irakta ise Barzani vasıtasıyla adım, adım peşmerge devletine doğru yol alınırken, siyasetin erdemli insanların işi olduğunu bir kez daha ortaya çıkmış oluyordu.
Yanlıştır diyenler cehaletle suçlanırken PKK sanki devletmiş gibi hareket ettiriliyordu.15 Temmuz Cenab-ı Hakk’ın bir lütfü bir uyanışın anahtarı oluyordu. Sadece Türkiye için mi? Tabi ki hayır. Bütün İslam alemi için bir ilkin başlangıcı oluyordu. İç sıkıntıların üzerine gidilerek kazdıkları çukurlara gömülerek kaçanlar, Barzani ve Suriye’de güçleniyordu.
Barzani referandum isterken ona onu isteten bir irade vardı. İşte o irade onun sonunun getirirken bu kez ABD büyüttüğü terör örgütlerinin birçoğunu bir araya getirerek 100 binlere ulaşan kendi kontrollünde bir kara gücü oluşturuyordu. Bunların lojistik tüm ihtiyaçları hatta maaşları ABD doları olarak ödeniyor aralarında ise anılan ülkenin ajanları tarafından kontrol ediliyordu.

Yazının devamı haftaya..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir