Yalı Çapkını dizisinde yeni kriz! Başrol oyuncuları arasında büyük tartışma var

Yalı Çapkını dizisinde yeni kriz! Başrol oyuncuları arasında büyük tartışma var
Star TV ekranlarında yayımlanan Yalı Çapkını dizisinde yeni kriz! Başrol oyuncuları arasında büyük tartışma iddiası

Star TV'nin en popüler dizilerinden biri olan Yalı Çapkını, 46. bölümüyle seyirciyi bir kez daha ekran başına kilitlemeyi başardı.

Yalı Çapkını'nın başarılı oyuncu kadrosu da bu bölümde performanslarıyla göz doldurdu. Çetin Tekindor, Emre Altuğ, Afra Saraçoğlu, Taro Emir, Binnur Kaya, Mert Ramazan Demir, Beril Pozam ve Buçe Buse Kahraman gibi isimler, karakterlerine hayat vererek izleyicileri adeta büyüledi.

Dizinin son bölümünde yaşanan olaylar, seyirciyi adeta şaşkına çevirdi. Peki, neler oldu da seyirci haklı çıktı?

İki sezondur Star TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını, başarılı oyuncu kadrosu ve sürükleyici senaryosuyla dikkat çekiyor. Dizinin son bölümünde ise tansiyon hiç düşmedi. Karakterler arasındaki gerilim ve çekişmeler, izleyicileri adeta ekrana kilitlemeyi başardı.

Ancak, bölümün sonunda ortaya çıkan bir detay, herkesi şaşırttı. Seyircinin fark ettiği bir gerçek, dizinin dengelerini değiştirecek gibi görünüyor. Bu gerçek, büyük bir kavganın fitilini ateşledi.

YALI ÇAPKINI DİZİSİNDEKİ BÜYÜK KAVGA

F5haber.com sitesindeki habere göre; İşte Yalı Çapkını dizisini karıştıran olayın detayları ve herkesin merak ettiği o detay…

Herkesin bildiği üzere Pelin ve annesi uzun bir aradan sonra Yalı Çapkını dizisine geri dönerek heyecanı iyice artırmıştı.

Pelin’in hamileliği Yalı Çapkını dizisine damga vururken dizinin sıkı takipçileri bebeğin Abidin’den olduğunu iddia ederken o detayı da açıkladılar.

9-bwsg-jpg.webp

Suna'dan git gide uzaklaşan Abidin'in Pelin'in hamileliğini öğrendikten sonra verdiği tepkiler izleyicilerin gözünden kaçmazken, bazı izleyiciler Abidin'le Pelin'in işbirliği yaptığını bile iddia etti.

10-lmj6-jpg.webp

Bu yaşananların ardından eğer Pelin’in bebeği gerçekten Abidin’den çıkar ve bu durumu Ferit öğrenirse Yalı Çapkını dizisinde çok büyük bir kavga yaşanacak.

Yalı Çapkını dizisinde Ferit’in sağ kolu olarak seyircinin karşısına çıkan Abidin karakterinin gerçeklerin ortaya çıkmasının ardından ayrılık iddiası bile ortaya çıkacak gibi duruyor.

Gerilim ve tansiyonun eksik olmadığı Yalı Çapkını 46. Bölüm Cuma akşamı saat 20.00’da Star TV'de seyircinin karşısında olacak.