Yaz bizimle bir başka güzel

Yaz bizimle bir başka güzel
Ladik Anadolu Gençlik Derneği, 9 Haziranda Eğitim Öğretim yılının kapanmasının ardından İlköğretim ve ortaokul öğrencilerinin yaz tatilini fırsata dönüştürmeleri için "Yaz Bizimle Bir Başka Güzel" sloganı ile çalışmalara...

Ladik Anadolu Gençlik Derneği, 9 Haziranda Eğitim Öğretim yılının kapanmasının ardından İlköğretim ve ortaokul öğrencilerinin yaz tatilini fırsata dönüştürmeleri için "Yaz Bizimle Bir Başka Güzel" sloganı ile çalışmalara başladı.

Anadolu Gençlik Derneği Ladik temsilcisi Hasan Hüseyin Çalı, yaptığı açıklamada, "Yaz-Et kapsamında çocuklarımız sıkılmadan bunalmadan hem Milli ve manevi eğitim çalışmalarına ağırlık verilecek hem de sosyal kültürel ve sportif faaliyetler ile çocuklarımıza doya doya bir yaz geçirmelerine fırsat vereceğiz. Yaz etkinlikleri programımız ile çocuklarımız Siyeri Nebi,Kur anı Kerim,İlmihal,Adab-I Muaşaret ve Temel İslami bilgiler konusunda yapılan etkinlikler ile kalıcı bir öğrenme imkanına sahip olacaklar. Tüm bu programlara katılmak için yapmanız gereken afiş üzerinde belirtilen numarayı çevirip kaydınızı yaptırmanız." şeklinde konuştu.