Yeni dahiliye uzmanı görevine başladı

Yeni dahiliye uzmanı görevine başladı
 Sarayönü Devlet Hastanesi yeni dahiliye uzmanına kavuştu. Mevcut Dahiliye Uzmanı  Mürüvvet Mert Yüce’nin yanı sıra Sarayönü’ne atanan Uz.Dr. İrem Turgut Yeğen görevine başladı.Yeni atanan Dahiliye Uzmanı Dr....

 

Sarayönü Devlet Hastanesi yeni dahiliye uzmanına kavuştu. Mevcut Dahiliye Uzmanı  Mürüvvet Mert Yüce’nin yanı sıra Sarayönü’ne atanan Uz.Dr. İrem Turgut Yeğen görevine başladı.

Yeni atanan Dahiliye Uzmanı Dr. Hasan Görkem, Dahiliye Polikliniği‘nde muayene ve tedavilerine başladı.

Sarayönü Devlet Hastanesi’nde çok güzel bir çalışma ortamı bulduğunu ifade eden Dahiliye Uzmanı Dr. Hasan Görkem, “Burada birçok hekim arkadaşımızla birlikte görev yapıyoruz. Tam bir aile ortamı olduğunu düşünüyorum. Sarayönü de şirin bir ilçe. Konya’ya yakın olması da çok iyi. Güzel sağlık hizmetleri vereceğimize inanıyorum” dedi.

1983 Mardin doğumlu olan Uzman Dr. İrem Turgut Yeğen, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini Mersin’de aldı. Necmeddin Erbakan Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanan Yeğen, 2006 yılında mezun oldu. Mardin Midyat Devlet Hastanesi ve özel hastanelerde pratisyen hekim olarak görev yapan Dr. Yeğen, daha sonra Tarsus Devlet Hastanesi’nde Dahiliye üzerine ihtisas yaptı. Dr.Yeğen, ihtisasını tamamladıktan sonra uzman doktor olarak ilk Sarayönü Devlet Hastanesi’ne atandı.

Sarayönü Manşet Gazetesi olarak Dahiliye Uzmanı Dr. İrem Turgut Yeğen’e, Sarayönü Devlet Hastanesi’nde ki yeni görevinde başarılar dileriz.