Zahire dükkanları ve sanayi alanları satılıyor

Zahire dükkanları ve sanayi alanları satılıyor
Sarayönü’nde buğday pazarı olarak bilinen yerde Ticaret Borsası yanındaki zahire dükkanları ihale ile satışa çıkarılacak.Mülkiyeti belediyeye ait olan ve günümüze kadar kiralama yöntemiyle kullandırılan 17 işyeri ihale...

Sarayönü’nde buğday pazarı olarak bilinen yerde Ticaret Borsası yanındaki zahire dükkanları ihale ile satışa çıkarılacak.

Mülkiyeti belediyeye ait olan ve günümüze kadar kiralama yöntemiyle kullandırılan 17 işyeri ihale ile satılacak. Açık artırmak ile 03 Kasım 2021 Çarşamba günü Saat:10.30'da Belediye Encümeni tarafından Belediye Hizmet Binası Toplantı Salonunda satışlar gerçekleştirilecek. İşyerlerinin ihalede açılış bedeli konumuna ve büyüklüğüne göre 120 bin lira 250 bin lira arasında değişecek.

Sarayönü Belediyesi, işyerinin yanı sıra Konar yolu üzerindeki iki adet sanayi tesisi alanı arazi satışa çıkarılacak. 22 bin 186 metrekare olan arsa 1 milyon 547 bin liradan, 15 bin metrekare olan arsa 1 milyon 124 bin lirada ihaleye çıkarılacak.

İhale, 10 Kasım 2021 Çarşamba günü saat 10.30’da Belediye Encümeni tarafından Sarayönü Belediyesi toplantı salonunda yapılacak.