Zeybek: “İlla Ak Partili mi olmamız gerekiyor?”

Zeybek: “İlla Ak Partili mi olmamız gerekiyor?”
İyi Parti Sarayönü İlçe Başkanı Çetin Zeybek, doğalgaz çalışmaları nedeni ile bozulan yollardan ilçe sakinleri olarak çok rahatsız olduklarını, özellikle Yukarı Mahalle’de vatandaşların evlerinin önünün kullanılamaz...

İyi Parti Sarayönü İlçe Başkanı Çetin Zeybek, doğalgaz çalışmaları nedeni ile bozulan yollardan ilçe sakinleri olarak çok rahatsız olduklarını, özellikle Yukarı Mahalle’de vatandaşların evlerinin önünün kullanılamaz duruma geldiğini belirtti.

Zeybek açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“İyi Parti İlçe Başkanı olmamı bir kenara bırakıyorum. Sayın Belediye Başkanımız Nafiz Solak’a doğalgaz çalışmaları için teşekkür ederim. Yukarı Mahalle sakinleri olarak yıllardır beklediğimiz doğalgaza kavuşuyoruz. Ama doğalgaz çalışması nedeni ile bozulan yollar acaba ne zaman düzeltilecek. Araba ile seyahat etmeyi geçtim, yürümekte zorlanır duruma geldik.

Vatandaşlar olarak bir hizmet alırken bile sürekli mağdur duruma düşüyoruz. Belediyeden bir bilgilendirme talep ediyoruz. Bu bozulan yollar ne zaman düzeltilecek. Sökülen parke taşları ne zaman yerden kaldırılacak. Doğalgaz çalışması nedeni ile bozulan yollar ne zaman düzeltilecek, yeni parke taşları ne zaman döşenecek. Vatandaşlara bir bilgilendirme yapılırsa, vatandaşlarda sabreder. Ama her gün ne zaman yapılacağı belli olmayan bir yolda yürümeye çalışmak, insanın sabrını da sinirlerini de zorluyor.”

Hizmet alabilmek için illa Ak Partili mi olmamız gerekiyor

Zeybek, açıklamasının devamında şunları kaydetti: “Sayın Belediye Başkanımız Nafiz Solak’a soruyorum. Hizmet alabilmek için illa Ak Parti üyesi mi olmamız gerekiyor. Ya da şu manzara kendi evlerinin önünde oluşursa, kabul ederler mi? Neden kendileri kabul edemeyecekleri bir durumu başka insanların kabul etmesini, mazur görmesini bekliyorlar. Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olarak devletten, belediyemizden hizmet istemek benim en büyük hakkım. Belediye Başkanımızın da vatandaşımıza hizmet etmek en büyük görevi. Yetkililerimizden bu konu ile ilgili Sarayönü’lü olarak, bir vatandaş olarak açıklama bekliyorum.”