SarayMedya
Torku Banada Bitter
KÜNYE

SarayMedya | Sarayönü’nün Rehberi

Tarafsız ve bağımsız olarak gündeme dair haberleri yayınlayan saraymedya.com; hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.

saraymedya.com, Sarayönü Medya Grup üyesi olup haber gücünü Sarayönü Manşet Gezetesi’nden almaktadır.

www.SarayMedya.com YÖNETİMİ
Mehti DEMİR
(sarayonumedyagmail.com)
Arif Sami URGAN
(sarayonumedyagmail.com)

REKLAM REZERVASYON
Sarayönü Medya Grup
sarayonumedyagmail.com

 

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri HABER GÖNDER bağlantımızdan veya sarayonumedyagmail.com mail adresimiz aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

ADRES
Doğu İstasyon Mh. Sakarya Cd. No: 8 42430 Sarayönü/KONYA

SMS
0850 346 69 36

TEL
0505 359 60 79

ALTYAPI ve TEMA
WordPress – theWP – Haber Teması V3

sanalbasin.com üyesidir

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2011-2017 saraymedya.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları saraymedya.com’a aittir. saraymedya.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar saraymedya.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
saraymedya.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. saraymedya.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the saraymedya.com. However, sometimes the saraymedya.com uses third parties to process your information. saraymedya.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the saraymedya.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the saraymedya.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the saraymedya.com and its services. When you use saraymedya.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the saraymedya.com cookies section of our full Privacy Policy.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA