U-23 Milli takımı Başkan Solak’ı ziyaret etti

U-23 Milli takımı Başkan Solak’ı ziyaret etti
9-18 Ağustos 2022 tarihleri arasında Konya’da düzenlenecek 5. İslami Dayanışma Oyunları öncesi U-23 Futbol Milli Takımı Teknik Direktörü Mehmet Yıldırım, Genç Milli Takımlar İdari Müdürü Yıldıray Çıkıt ve Yardımcı...

9-18 Ağustos 2022 tarihleri arasında Konya’da düzenlenecek 5. İslami Dayanışma Oyunları öncesi U-23 Futbol Milli Takımı Teknik Direktörü Mehmet Yıldırım, Genç Milli Takımlar İdari Müdürü Yıldıray Çıkıt ve Yardımcı Antrenör Kazım Nas, Atletik performans antrenörü Erhan Işıkdemir, Analiz antrenörü Serhat Mehmetoğlu, Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak’ı makamında ziyaret etti.

Sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyarette, U-23 Milli Takımı Başkan Solak’a Ayyıldızlı Milli Takım forması hediye ederken, Başkan Solak ise Milli Takıma üzerinde Ayyıldızlı bayrak olan Kur’an-ı Kerim hediye etti.

U-23 Milli Takımının ziyaretinden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak, Türkiye U23 Milli Takımımızın Teknik Direktörü Mehmet Yıldırım’a ve ekibine ziyaretleri için teşekkür ederek, Konya’nın ev sahipliğinde düzenlenecek 5. İslami Dayanışma Oyunlarında başarılar diledi.