Karaarslan KKTC ziyaretlerine katıldı

Karaarslan KKTC ziyaretlerine katıldı
Sarayönü Muhtarlar Derneği Başkanı Serkan Karaarslan, KKTC Muhtarlar Birliği Genel Başkanı Akay Firdevse Darbaz ve yönetiminin davetlisi olarak Türkiye Muhtarlar Federasyonu Başkanı Ramazan Özünal’ın heyetinde KKTC ziyaretine...

Sarayönü Muhtarlar Derneği Başkanı Serkan Karaarslan, KKTC Muhtarlar Birliği Genel Başkanı Akay Firdevse Darbaz ve yönetiminin davetlisi olarak Türkiye Muhtarlar Federasyonu Başkanı Ramazan Özünal’ın heyetinde KKTC ziyaretine katıldı.

Kıbrıs ziyaretini gerçekleştiren Muhtarlar heyeti KKTC Cumhur Başkanı Ersin Tatar, Başbakan Ersan Sanner, Meclis Başkanı Önder Sen Eroğlu, dışişleri bakanı, turizim bakanı, siyasi parti genel başkanları ve belediye başkanlarını ziyaret etti.

Göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı çok memnun kaldıklarını dile getiren TMD Genel Merkez Sekreter Yardımcısı ve Sarayönü Muhtarlar Dernek Başkanı Serkan Karaarslan şöyle konuştu:

“Başta KKTC Muhtarlar Birliği Başkanı Akay Firdevs Darbaz’a ve yönetimine, TMF Genel Başkanı Ramazan Özünal başkana böyle bir organizasyon yaptıkları İçin teşekkürü bir borç bilirim. Her daim iki devlet bir millet olarak kalacağız.